Doradztwo Podatkowe

Jedną z najważniejszych gałęzi działalności naszego biura jest doradztwo podatkowe świadczone na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników i nieustannym śledzeniu zmian w prawie podatkowym możemy Państwa wspomóc we wdrożeniu nowatorskich rozwiązań związanych z podatkami. Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorcy działający w najróżniejszych branżach, więc doskonale znamy realia gospodarcze i prawne wielu sektorów produkcji, usług i handlu. Podatki nie mają przed nami tajemnic!

Podatki a JPK

Od 2018 roku nawet najmniejsi przedsiębiorcy będący płatnikami VAT będą zobowiązani do wysyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). W comiesięcznym zestawieniu przedsiębiorcy będą musieli przesyłać do Urzędu Skarbowego dokładną ewidencję zakupów i sprzedaży, informacje o wpływach i płatnościach, wyciągi bankowe, a nawet przebiegi samochodów firmowych. W ramach doradztwa podatkowego możemy Państwu pomóc we wdrożeniu JPK, a ponadto:

  • Sporządzamy opinie prawno-podatkowe
  • Udzielamy porad z zakresu przepisów podatkowych
  • Pomagamy w doborze najkorzystniejszego sposobu opodatkowania
  • Reprezentujemy Klientów przed organami kontrolnymi.

Specjaliści z naszego biura podatkowego chętnie pomogą Państwu w obsłudze Waszej firmy i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące płacenia podatków.