O biurze PLUS w Katowicach

Biuro księgowe znajduje się w Katowicach w województwie śląskim. Naszymi Klientami są przedsiębiorcy z całej aglomeracji. Celem działalności naszego biura jest fachowa pomoc firmom w ich sprawnym funkcjonowaniu. Swoją ofertę kierujemy także do osób planujących otworzyć firmę, zapewniając pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz do nowo tworzonych przedsiębiorstw.

Czym się zajmujemy?

Wykwalifikowani eksperci z zakresu księgowości z profesjonalizmem i zaangażowaniem zajmą się prowadzeniem dla Państwa ksiąg przychodów i rozchodów, dokumentów z zakresu kadr i płac czy ZUS-u. Firmy korzystające z naszych usług zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo księgowe.

Świadczymy usługi dla małych i średnich firm, jak również dla przedsiębiorstw zatrudniających 100 i więcej pracowników oraz spółek (z o.o., cywilne, jawne, komandytowe). Wśród Klientów naszego biura rachunkowego są także osoby fizyczne, firmy podlegające konsolidacji, spółdzielnie, stowarzyszenia i fundacje. Obsługujemy także podmioty z Niemiec i Austrii.

Biuro Plus posiada licencję Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Dobra księgowa to podstawa, by firma funkcjonowała sprawnie

Nawiązanie współpracy z dobrą księgową jest wręcz kluczowe dla każdego przedsiębiorstwa. Nie musi ona być zatrudniona na etacie. Doskonale w tym przypadku sprawdzają się usługi księgowych z zewnętrznego biura. Można na takiej decyzji zaoszczędzić sporo czasu, gdyż właściciel nie będzie musiał samodzielnie zajmować się sprawami księgowymi i będzie mógł zająć się innymi zadaniami związanymi z prowadzeniem działalności. Skorzystanie z usług biura pomoże również w uniknięciu błędów w rozliczeniach oraz opóźnień. Terminowość i skrupulatność są bowiem niezbędnymi cechami dobrej księgowej. Powinna też posiadać szeroką wiedzę opartą o aktualne przepisy dotyczące księgowości i podatków, a także doświadczenie w zawodzie. Nasze biuro może zapewnić Państwu profesjonalne usługi spieniające wszystkie te kwestie. Warto więc nawiązać z nami stałą współpracę, obejmującą działania dla małych i średnich firm.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nie da się ukryć, że stale rośnie zapotrzebowanie na usługi profesjonalnych księgowych. Już samo porównanie kosztów samodzielnego prowadzenia księgowości przez firmę oraz zlecenia tego zadania specjalistom pokazuje, że ta druga opcja bardziej się opłaca. Zaletą oferty biur jest również kompleksowość świadczonych przez nie usług: poza księgowością zajmują się one również podatkami oraz obsługą kadr i płac. Wybierając biuro rachunkowe do współpracy, warto zawsze upewnić się, czy jego pracownicy mają wszystkie stosowne kwalifikacje i uprawnienia.