Biuro rachunkowe Plus – O nas

Siedziba naszego biura rachunkowego znajduje się w Katowicach.
Na terenie Polski współpracujemy głównie z przedsiębiorcami z aglomeracji śląskiej. Pomagamy naszym Klientom w sprawnym i bezproblemowym funkcjonowaniu ich firm. Naszą ofertę kierujemy także do osób planujących otworzyć firmę, zapewniając pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, oraz do nowo tworzonych przedsiębiorstw, pomagając im odnaleźć się w gąszczu przepisów podatkowych.

Szeroki zakres usług

Wykwalifikowani eksperci Biura Rachunkowego Plus z profesjonalizmem i zaangażowaniem zajmą się prowadzeniem dla Państwa ksiąg przychodów i rozchodów, dokumentów z zakresu kadr i płac czy ZUS-u. Firmy, korzystające z naszych usług, zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo podatkowe oraz księgowe.

Naszymi Klientami są zarówno małe i średnie firmy, jak i przedsiębiorstwa zatrudniające 100 i więcej pracowników oraz spółki (z o.o., cywilne, jawne, komandytowe). Wśród naszych Klientów są także osoby fizyczne, firmy podlegające konsolidacji, spółdzielnie, stowarzyszenia i fundacje. Obsługujemy także firmy z Niemiec i Austrii.

Biuro Rachunkowo-Księgowe Plus posiada licencję Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.