Biuro rachunkowe Plus – O nas

Biuro rachunkowe Plus znajduje się w Katowicach w województwie śląskim. Naszymi Klientami są przedsiębiorcy z całej aglomeracji. Celem działalności naszego biura rachunkowego jest fachowa pomoc firmom w ich sprawnym funkcjonowaniu.Naszą ofertę kierujemy także do osób planujących otworzyć firmę, zapewniając pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz do nowo tworzonych przedsiębiorstw.

Czym się zajmujemy?

Wykwalifikowani eksperci z Biura Rachunkowego Plus z profesjonalizmem i zaangażowaniem zajmą się prowadzeniem dla Państwa ksiąg przychodów i rozchodów, dokumentów z zakresu kadr i płac czy ZUS-u. Firmy korzystające z naszych usług zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo księgowe.

Świadczymy usługi dla małych i średnich firm, jak również dla przedsiębiorstw zatrudniających 100 i więcej pracowników oraz spółek (z o.o., cywilne, jawne, komandytowe). Wśród Klientów naszego biura rachunkowego są także osoby fizyczne, firmy podlegające konsolidacji, spółdzielnie, stowarzyszenia i fundacje. Obsługujemy także podmioty z Niemiec i Austrii.

Biuro Rachunkowo-Księgowe Plus posiada licencję Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Dlaczego warto współpracować z biurem rachunkowym?

Sam fakt, że na rynku lokalnym i krajowym działają dziś liczne biura rachunkowe potwierdza, że rośnie zapotrzebowanie na ich usługi. Już samo porównanie kosztów samodzielnego prowadzenia księgowości przez firmę oraz zlecenia usług księgowych specjalistom z biura rachunkowego pokazuje, że ta druga opcja bardziej się opłaca. Zaletą oferty biur rachunkowych jest również kompleksowość świadczonych przez nie usług: poza księgowością zajmują się one również podatkami oraz obsługą kadr i płac. Wybierając biuro rachunkowe do współpracy, warto zawsze upewnić się, czy jego pracownicy mają wszystkie stosowne kwalifikacje i uprawnienia.

Nasze biuro jest miejscem wolnym od homofobii.