Płace

Płace obsługiwane częściowo lub całościowo w sposób zdalny przez zewnętrzne biuro rachunkowe nie tylko kumulują oszczędności, lecz także zmniejszają ryzyko biznesowe. Outsourcing płac, podobnie jak ma to miejsce w przypadku w przypadku kadr, umożliwia bowiem ograniczenie nakładów finansowych niezbędnych do utrzymania osobnego działu księgowego. Ponadto, decydując się na takie rozwiązanie, przenoszą Państwo odpowiedzialność za obsługę płacową na specjalistów, a co za tym idzie – zyskują pewność, że wszystkie zadania zostaną wykonane terminowo i z najwyższą dokładnością.

 

Kompleksowa obsługa płac na terenie Katowic

W ramach współpracy oferujemy kompleksową obsługę płac. W związku z tym to na naszych barkach spocznie m.in. rozliczanie pracowników, przygotowywanie zgłoszeń i deklaracji do ZUS-u oraz Urzędu Skarbowego, czy też sporządzanie rocznych deklaracji dla podatników (PIT). Ponadto zajmujemy się:

  • tworzeniem list płac pracowników;
  • sporządzaniem miesięcznych kalkulacji PIT-4 i rocznych PIT-11;
  • przygotowywaniem deklaracji ZUS;
  • wystawianiem zaświadczeń;
  • reprezentowaniem przed ZUS-em i PIP-em.

Wszystkie nasze działania związane z obsługą płac dopasowujemy do charakteru firmy i potrzeb jej pracowników. Ponieważ jesteśmy doświadczeni w tym, co robimy, gwarantujemy nie tylko prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, lecz także przyśpieszenie czasu naliczania płac, co z pewnością przedstawi Państwa firmę w pozytywnym świetle.