Kredyty bankowe – Katowice

Potrzebują Państwo kredytu na rozpoczęcie działalności? Planują Państwo kolejną inwestycję i potrzebują dodatkowych środków finansowych? Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi pozyskania kredytów bankowych, niezależnie od celu ich przeznaczenia.

Rodzaje kredytów bankowych dla przedsiębiorców w Katowicach

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość uzyskania pomocy w staraniu się o różne rodzaje kredytów bankowych. Każdy rodzaj kredytu bankowego z założenia jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców. Najchętniej wybieranymi rodzajami kredytów bankowych są:

  • Kredyt na start – dedykowany dla nowo powstałych firm, które potrzebują wsparcia finansowego na początek działalności. Kredyt ten może być przeznaczony na pokrycie kosztów związanych z zakupem niezbędnych środków trwałych, wynajmem lokalu czy zatrudnieniem pracowników.
  • Kredyt technologiczny – przeznaczony na finansowanie innowacyjnych projektów oraz zakup nowoczesnych technologii, co pozwoli na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku. Dzięki temu kredytowi możliwe jest m.in. sfinansowanie zakupu maszyn, urządzeń czy oprogramowania.
  • Kredyt refinansowy – umożliwiający spłatę wcześniejszych zobowiązań kredytowych i pozyskanie dodatkowych środków finansowych na dalszy rozwój firmy. Kredyt refinansowy może być wykorzystany na spłatę innych kredytów, pożyczek czy leasingów.
  • Kredyt hipoteczny dla firm – przeznaczony na zakup, budowę lub rozbudowę nieruchomości służących prowadzeniu działalności gospodarczej. Kredyt hipoteczny dla firm pozwala na sfinansowanie inwestycji związanych z nieruchomościami, takich jak zakup gruntu, budynków czy lokali użytkowych.
  • Kredyt na eksport – dedykowany dla przedsiębiorców prowadzących działalność eksportową, którzy potrzebują dodatkowych środków finansowych na realizację zamówień zagranicznych. Kredyt na eksport może być wykorzystany na finansowanie produkcji, zakupu towarów czy usług niezbędnych do realizacji kontraktów eksportowych.

Kredyt inwestycyjny

Naszym Klientom proponujemy pomoc w załatwieniu kredytu inwestycyjnego, który planują przeznaczyć na rozwój firmy (do 100% wartości inwestycji netto).Kredyt inwestycyjny może być przeznaczony na zakup środków trwałych, rozbudowę infrastruktury czy też produkcji. Korzyści tego rodzaju kredytu to: długi okres kredytowania, szybka decyzja kredytowa, podejmowana w oparciu o przychody firmy.

Kredyt obrotowy

Naszym Klientom, którzy cenią sobie pewny i wygodny sposób finansowania działalności swojej firmy, proponujemy kredyt obrotowy.

Z jego wykorzystaniem będą mogli Państwo opłacić bieżące faktury czy też uregulować inne należności.

Dzięki przyznanemu limitowi, w ramach bieżącego rachunku, mogą Państwo regulować bieżące zobowiązania, a kredyt spłaca się automatycznie po wpływie środków na rachunek pieniężny.

Współpraca z wieloma bankami w Katowicach z korzyścią dla naszych klientów

Nasza firma od lat współpracuje z różnymi bankami w Katowicach. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w skutecznym ubieganiu się o przyznanie kredytu. Współpracując z wieloma instytucjami finansowymi, mamy dostęp do szerokiej gamy produktów kredytowych oraz możemy negocjować korzystne warunki dla naszych klientów. Nasze doświadczenie i znajomość rynku pozwalają nam na szybkie i efektywne działanie, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy dla osób korzystających z naszych usług.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo kredytu inwestycyjnego, obrotowego czy na inne cele, nasze biuro rachunkowe jest gotowe, aby pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania finansowego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt!

Skontaktuj się z nami lub zadzwoń – pomożemy załatwić wszystkie formalności, a także przedłożymy w banku niezbędne dokumenty księgowe i finansowe.