Księgowość na terenie Katowic

Księgowość to jeden z najważniejszych segmentów każdej dobrze prosperującej firmy. Dlatego właśnie oferujemy zewnętrzną obsługę księgową, w zakresie której powierzamy rejestrowanie wszelkich działań gospodarczych przedsiębiorstwa specjalistom, odciążając tym samym pracowników poszczególnych działów, a co za tym idzie – oszczędzając czas i nakłady finansowe Państwa firmy.

 

Usługi księgowe w ramach outsourcingu

Oferujemy usługi księgowe zarówno małym oraz średnim firmom, jak i przedsiębiorstwom, których dotyczy prowadzenie ksiąg handlowych. Przejmujemy również częściowo lub w pełni obowiązki związane z usługami kadrowo-płacowymi, w ramach których nie tylko sporządzamy rejestry i wystawiamy zaświadczenia, lecz także reprezentujemy firmę przed organami kontroli. Ponadto zajmujemy się okresowymi rozliczeniami PIT, jak również, w zależności od charakteru firmy, podatku VAT.

Prowadzimy transparentną księgowość, ponieważ zapewniamy naszym Klientom obserwowanie wszystkich podjętych działań. Ponadto w każdej chwili służymy fachowym doradztwem księgowym w zakresie prawa podatkowego zarówno podczas bieżących spraw firmy, jak i przyszłych strategii zwianych np. ze zmianą formy opodatkowania. Gwarantujemy rzetelne zapoznanie się z potrzebami przedsiębiorstwa, aby zaproponować najbardziej efektywne rozwiązania. Jeśli zatem zależy Państwu na usprawnieniu funkcjonowania działu księgowego Państwa firmy, zapraszamy do kontaktu.