Obsługa kadr – Katowice

Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na to, aby kadry prowadzone były przez zewnętrzne biuro rachunkowe. Outsourcing kadrowy pozwala całościowo lub częściowo odciążyć firmę w działaniach związanych z administracją kadr. Utrzymywanie wewnętrznego działu zarządzającego zasobami ludzkimi generuje spore koszty – należy opłacić jedno lub kilka stanowisk pracy, zapewnić dostęp do komputerów, oprogramowania i sprzętu biurowego, a ponadto znaleźć bezpieczne miejsce do archiwizacji dokumentów. Niezależnie od wielkości firmy, możemy Państwu pomóc w prowadzeniu spraw kadrowych. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i wiemy, w jaki sposób sprawnie rozwiązywać problemy pracownicze. Prowadzona przez nas obsługa kadr pozwoli Państwa firmie skupić się na działaniach nakierunkowanych na dalszy rozwój, a pracownicy wykonujący do tej pory czynności administracyjne mogą zostać przekierowani do innych funkcji.

W ramach obsługi kadr proponujemy między innymi:

  • Prowadzenie teczek osobowych pracowników,
  • Bieżące uzupełnianie dokumentacji kadrowej,
  • Sporządzanie i rozwiązywanie umów,
  • Rejestrowanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS,
  • Informowanie pracowników o konieczności przeprowadzenia badań lub szkoleń BHP,
  • Ustalanie terminów urlopów wypoczynkowych,
  • Przygotowywanie i wysyłanie sprawozdań.

Czy outsourcing kadrowy jest bezpieczny?

Jeszcze do niedawna większość firm decydowała się na stworzenie działu kadr w ramach własnych struktur. Obecnie jednak coraz więcej z nich nawiązuje współpracę z zewnętrznym podmiotem, czyli biurem księgowym. Obsługa kadrowa wymaga bowiem doskonałej organizacji, dużego doświadczenia w tym temacie, a także specjalistycznego oprogramowania. Biuro zajmujące się profesjonalnie kwestią kadr takie atuty właśnie posiada. Dlatego też powierzenie spraw kadrowych specjalistom jest dla przedsiębiorstwa bardzo korzystne. Ale czy jest bezpieczne? W końcu wymaga przekazanie zewnętrznej firmie wielu danych wrażliwych, dotyczących pracowników i przedsiębiorstwa.

Decydując się na zlecenie nam obsługi kadr i płac mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie udostępnione nam informacje będą bezpieczne. Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie Klientów i ich poczucie bezpieczeństwa jest niezwykle ważne w trakcie współpracy. Naszą domeną jest dyskrecja oraz rzetelność. Dokładamy wszelkich starań, by powierzone nam nie wpadły w niepowołane ręce. Systemy informatyczne w naszym biurze posiadają ochronę na najwyższym poziomie, a nasi księgowi i specjaliści od kadr to osoby wysoko wykwalifikowane i godne zaufania.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesuje Państwa nasza oferta prowadzenia kadr Waszej firmy. Gwarantujemy kompleksową obsługę i pełne wsparcie naszych specjalistów, miłą obsługę i konkurencyjne ceny.