Pracownicze ubezpieczenie zdrowotne

Prywatne pracownicze ubezpieczenia zdrowotne cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców. Podnoszą rangę firmy, a ponadto pozwalają przyciągnąć kolejnych potencjalnych pracowników, ponieważ prywatna opieka zdrowotna często odgrywa kluczową rolę w wyborze przyszłego pracodawcy. Jest to rozwiązanie przynoszące korzyści obydwu stronom. Dlaczego?

Zadbaj o zdrowie pracowników

Prywatne ubezpieczenie powinno być traktowane jako inwestycja, a nie wydatek. Przedsiębiorcy przykładają coraz większą wagę do tego, aby ich pracownicy jak najszybciej powracali do zdrowia. Biorąc pod uwagę to, jak obecnie funkcjonuje publiczna służba zdrowia, firmy decydują się na rozwiązania alternatywne, dzięki którym dostęp do lekarzy i specjalistycznych badań przebiega szybko i bezproblemowo. Szybka diagnoza, a następnie rozpoczęcie leczenia, skraca okres niezdolności pracownika do wykonywania obowiązków służbowych. Dodatkowym atutem jest fakt, iż zwykle istnieje możliwość objęcia ochroną całej rodziny pracownika.

Oferta uszyta na miarę

Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Państwa firmy. Do każdego przedsiębiorcy podchodzimy indywidualnie i staramy się dobrać rozwiązanie zawierające oczekiwany zakres świadczeń zdrowotnych przy określonym budżecie. Naszą ofertę kierujemy do dużych, jak również małych i średnich przedsiębiorstw.